Goście z Kazachstanu

Dnia 22 listopada 2017 r. Przedszkole nr 420 „Nasza Bajka” odwiedziła delegacja Ministerstwa Edukacji z Kazachstanu.

Na powitanie gościom został zaprezentowany program artystyczny z polskim akcentem: taniec z biało- czerwonymi szarfami do muzyki Fryderyka Chopina oraz Krakowiak w wykonaniu dzieci z grupy Sowy. Dzieci z grupy Tygrysy wystąpiły z piosenkami w języku angielskim i polskim, prezentując swoje umiejętności.

Podczas wizyty goście oglądali zajęcia w języku angielskim, włoskim i hiszpańskim, zajęcia z terapii Integracji Sensorycznej, katechezę, zajęcia z matematyki, mowy oraz odpoczynek dzieci najmłodszych.

W czasie panelu dyskusyjnego goście zapoznali się z podstawą programową wychowania przedszkolnego, wybranym przez Radę Pedagogiczną programem wychowania przedszkolnego oraz z ofertą placówki związaną z pracą nauczycieli z dziećmi w ramach Kreatywnego Nauczyciela.