Olimpiada sportowa

W piątek, 11 maja dzieci z Przedszkola „Nasza Bajka” uczestniczyły w VIII Olimpiadzie sportowej zorganizowanej przez Przedszkole nr 416 w Wilanowie. Naszą placówkę reprezentowały grupy: Myszki, Rybki oraz Żuczki. Przedszkolaki dzielnie walczyły pokonując wszelkie przeszkody, slalomy i szły jak burza po wymarzony puchar. Emocji, radości i dobrej zabawy było co nie miara. Panie nauczycielki również miały możliwość zaprezentowania swoich umiejętności sportowych i zostały zaproszone do dedykowanej konkurencji. Po podliczeniu punktów za wszystkie konkurencje okazało się, że…umiejętności i siła walki pozwoliły Nam uzyskać 1 Miejsce na Olimpiadzie. Burmistrz Dzielnicy Wilanów Pan Ludwik Rakowski z ogromną przyjemnością wręczył uczestnikom Olimpiady puchary, pamiątkowe medale i upominki. Wszystkim zawodnikom gratulujemy wysokich umiejętności sportowych! BRAWO PRZEDSZKOLAKI!!