Pasowanie na przedszkolaka w „Naszej Bajce”

Dzień 23 października 2020 r. w „Naszej Bajce” był wyjątkowy. Sale były odświętnie udekorowane. Dzieci były podekscytowane, zaciekawione, radosne oczekując na wydarzenie. Uroczystość rozpoczął występ dzieci, który był pierwszą okazją do ich publicznego wystąpienia w nowej roli. Po części artystycznej nastąpił akt pasowania.
Symbolem przyjęcia dziecka w poczet przedszkolaków Przedszkola nr 420 „Nasza Bajka” było dotknięcie prawdziwym ołówkiem ramienia dziecka przez panią dyrektor Jolantę Kuźmińską. Był to dzień pełen emocji i miłych wrażeń, który na długo pozostanie w naszej pamięci.
Pasowanie na Przedszkolaka jest uroczystością, która wzmacnia więź dziecka
z przedszkolem, dając mu poczucie przynależności do społeczności przedszkolnej.
To jedna z wyjątkowych uroczystości w życiu małego dziecka, to uroczystość niezwykle ważna zarówno dla dzieci, rodziców jak i nauczycieli, od tego dnia staje się pełnoprawnym przedszkolakiem.
Na pamiątkę tego wydarzenia każde dziecko otrzymało pamiątkowy dyplom.

Rodzicom za pomoc w uświetnieniu Pasowania na Przedszkolaka, serdecznie dziękujemy.

Grupa 1 - Misie

Grupa 4 - Myszki