Świąteczne dekoracje i wizyta Mikołaja

Wczoraj, jak co roku, Rodzice dekorowali Przedszkole ma przyjście Mikołaja.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom, którzy włączyli się do przygotowań. Szczególne podziękowania składamy: Paulinie Bednarskiej, Dorocie Borowskiej, Karolowi Górnemu i Annie Haczykowskiej, Agnieszce Grochowskiej – Wołocewicz, Grzegorzowi Kacprzakowi,  Bartkowi Kaczorowskiemu, Michałowi Komorowskiemu, Paulinie Michalskiej, Marcinowi Misie, Joannie Olkowskiej, Karolinie Rapnickiej – Wachowskiej, Adamowi Sakławskiemu, Monice Wojtach, Karolinie Wójcikowskiej, Karolinie Wojciechowskiej.

W dniu 4 grudnia 2020 r. Przedszkole odwiedził Św. Mikołaj. W tym Rada Rodziców z uwagi na sytuację związaną z pandemią koronawirusa zdecydowała się na zakup wspólnego wyjątkowego prezentu – Magicznego Dywanu – interaktywnego urządzenia projekcyjnego. Obraz wyświetlany ze specjalnie zaprojektowanego rzutnika tworzy „wirtualny, magiczny dywan”, na którym dzieci przeżywają wspaniałe przygody, począwszy od gier i zabaw ruchowych po edukację poznawczą ze wszystkich dziedzin wiedzy. Dziecko podczas zabawy ingeruje w jej tok za pomocą ruchów rękami lub nogami.

Spotkanie z Mikołajem z uwagi na pandemię wyglądało inaczej niż w poprzednich latach. Mikołaj odwiedzał każdą grupę w jej sali. Miał ze sobą pięknie zapakowane pudełko, w którym było zaproszenie dla dzieci na zabawę prezentem czyli Magicznym Dywanem. Po wyjściu Mikołaja dzieci wraz ze swoimi Paniami przechodziły na salę ruchową, aby pobawić się na Magicznym Dywanie. Zabawa była więc rotacyjna z przerwami na przewietrzenie sali.

Rada Rodziców.