Czekamy na Świętego Mikołaja…

Czekamy na Świętego Mikołaja…
W nocy z dnia 30.11 na 01.12.2018r. obyło się w naszym przedszkolu w Grupach: Rybek, Misiów i Żuczków szczególne wydarzenie tj. NOCOWANIE W PRZEDSZKOLU. Było to szczególne wydarzenie dla dzieci oraz rodziców.
Dnia 30 listopada około godziny 19.00 słychać było terkot kółek od walizek, które rodzice pomagali swoim dzieciom wnosić do przedszkola. Walizki były wypełnione: piżamkami dzieci , przytulankami i nie zabrakło w nich latarek, które pomagały w poszukiwaniu Mikołaja w nocnych ciemnościach.
Panie nauczycielki przygotowały dla dzieci zadania do wykonania, które miały zaprowadzić dzieci do oczekiwanego gościa.
Około godziny 22.00 pani dyrektor oznajmiła wszystkim nocnym przedszkolakom, iż widziała Mikołaja – na dowód pokazała zdjęcie zrobione telefonem, jak Mikołaj zagląda przez szybę do naszego przedszkola. Wszyscy zabrali ze sobą latarki i udali się na poszukiwania oczekiwanego przez dzieci i dorosłych gościa…Tak, na parkingu spacerował nikt inny jak sam…Święty Mikołaj.
Panie nauczycielki, towarzyszący grupie Rybek rodzice z ogromnym przejęciem patrzyli na spacerującego po parkingu Mikołaja…To było niesamowite przeżycie dla wszystkich …
Ogromne podziękowania dla Rodziców, za zaangażowanie, zaufanie i współpracę w zorganizowaniu Nocowania w Przedszkolu, za przygotowanie pizzy, bajki o Św. Mikołaju, czytanie bajek, pisanie listów do Świętego Mikołaja, poranne, sobotnie śniadanie.
Dla dzieci było to wyjątkowe przeżycie, które z pewnością pozostanie długo w ich pamięci.

 

Skip to content