Dzień Dziecka

Z okazji Dnia Dziecka składamy naszym kochanym przedszkolakom najserdeczniejsze życzenia!

Będą na nich dziś czekały atrakcje i niespodzianki.
Na początek wesoły Clown wykona dla nich spektakularne, interaktywne przedstawienie. Bedzie to prawdziwy pokaz sztuk cyrkowych z elementami iluzji, żonglerki, akrobatyki i ekwilibrystyki. Niezapomniana zabawa gwarantowana!

Dodatkowo w tym wyjątkowym dla dzieci dniu przygotowaliśmy jeszcze jedną, bardzo słodką niespodziankę – warsztaty produkcji kolorowej, smakowej waty cukrowej.

A na zakończenie każde dziecko otrzyma upominek z okazji Dnia Dziecka.

Mamy nadzieję, że Dzień Dziecka w Naszej Bajce na długo pozostanie w pamięci naszych przedszkolaków.

Pokazy oraz warsztaty będą odbywały się z zachowaniem zasad sanitarnych.

Jak zwykle dziękujemy za wpłaty składek na konto Rady Rodziców – zarówno przedstawienie, warsztaty jak i upominki finansowane są z środków pochodzących wyłącznie z Państwa wpłat.