Jasełka po raz 2016

Jasełka po raz 2016

Jak co roku Jasełka w Przedszkolu nr 420 były wyjątkowym spektaklem. W piątek 9 grudnia w „Naszej Bajce” przedstawienie dla dzieci wystawili… ich rodzice. Do udziału w zabawie włączyli się również rodzice dzieci, które odeszły z przedszkola, a także zespół muzyczny Bursztynki oraz ksiądz Mariusz. Głównym celem tej uroczystości było przybliżenie opowieści wigilijnej związanej z narodzinami Jezusa oraz wprowadzenie dzieci w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Rodzicom należą się duże wyrazy uznania, ponieważ  pomimo intensywnych przygotowań do Świąt, przygotowali i wystawili przepiękne przedstawienie. Próby odbywały się przeważnie wieczorami co kosztowało ich sporo wyrzeczeń i wiele pracy. Efekt był fantastyczny, a dzieci zachwycone.

Pięknie dziękujemy za pomoc Dzieciom, Rodzicom, zespołowi Bursztynki i nauczycielkom Przedszkola nr 420 za spektakl, który wprowadził Nas w przedświąteczny nastrój.

Autor: Agnieszka Kuźma

Skip to content