PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

Pasowanie na Przedszkolaka

W piątek, 18 września br. w Przedszkolu nr 420 odbyło się pasowanie najmłodszych dzieci, które zostały uroczyście przyjęte do grona „przedszkolaków”. W tym szczególnym dniu, maluchom towarzyszyli ich rodzice, ponieważ była to ich pierwsza impreza przedszkolna. Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości przez Panią Dyrektor, wśród których byli Pan Tomasz Ciorgoń – Zastępca Burmistrza Dzielnicy Wilanów, Pani Maria Pawłow – Naczelnik Wydziału Oświaty oraz Joanna Fabisiak –Kawaler Orderu Uśmiechu, Posłanka na sejm RP.  W części artystycznej starsze dzieci zaprezentowały swoje umiejętności,  pokazując, jak dużo nauczyły się w przedszkolu. Były piosenki, wierszyki, zabawy ruchowe i taniec.

W czasie, gdy najmłodsze dzieci były uroczyście pasowane na przedszkolaka, dzieci ze starszych grup, hucznie obchodziły Dzień Przedszkolaka. Nauczycielki w grupach zorganizowały dzieciom szereg zabaw i atrakcji, które z pewnością przedszkolaki zapamiętają na długo.

Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy włączyli się do zorganizowania wspaniałego, radosnego Dnia Przedszkolaka.

Autor: Agnieszka Kuźma

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA ZDJĘĆ W GALERII

https://przedszkole420.waw.pl/galeria-2/nggallery/pasowanie-2015/pasowanie

Skip to content