Pidżama Party – Bal

To był niesamowity dzień…

04 lutego br. Dzieci z Przedszkola Nr 420 wzięły udział w nietypowej zabawie „Pidżama Party – Bal”. Tego dnia wszystkie Przedszkolaki  przybyły do przedszkola z ulubionymi podusiami, maskotkami i pidżamkami. Z radością chwaliły się swoimi pidżamkami, jakby były ubrane w niezwykłe stroje balowe.

Taki niecodzienny strój zapewnił naszym podopiecznym fantastyczną rozrywkę. O oprawę muzyczną, wystrój i dobrą atmosferę zadbały panie nauczycielki. Dzieci wesoło pląsały w rytmie najnowszych przebojów, uczestniczyły w tańcu z poduszką na głowie. Dzieci wspaniale się bawiły, śpiewały znane im piosenki, podrzucały swoje podusie i przytulanki, a puch i pióra z poduszek unosiły się w powietrzu. Były zabawy z Chustą Klanza – wirującą w rytm muzyki, mieniącą się kolorami tęczy. Wszyscy wspaniale się bawili. Radosny nastrój i dobre humory towarzyszyły dzieciom przez cały dzień. Zwieńczeniem tej zabawy była pidżamowa sesja zdjęciowa oraz słodki poczęstunek w postaci pączków i ciepłego kakao.   

Przy wspólnej, wesołej zabawie szybko mijał czas. Ten wyjątkowy dzień na pewno długo pozostanie w naszej pamięci. A wrażenia i wspomnienia ze wspólnie spędzonych szalonych  chwil, są bezcenne! Był to naprawdę udany bal, choć w nieco odmiennej scenerii i strojach.

 

autor : Agnieszka Kuźma

Skip to content