Piknik Rodzinny w Przedszkolu nr 420

Piknik Rodzinny 2016 r.

11 czerwca br. po raz drugi w historii naszego Przedszkola odbył się Piknik Rodzinny. Impreza rozpoczęła się na terenie ogrodu przedszkolnego. Dzieci razem ze swoimi rodzicami uczestniczyły w wielu atrakcjach, przygotowanych specjalnie z tej okazji.  W programie imprezy znalazły się: malowanie wspólnego obrazu, zabawy z chustą klanza, puszczanie wielkich baniek  mydlanych, malowanie buziek, występ taneczny dzieci oraz dyskoteka, którą poprowadził Pan Mateusz. Dla spragnionych i zmęczonych milusińskich czekały smakołyki – ciasta upieczone przez rodziców, sałatki, owoce oraz soki. Następnie wszyscy uczestnicy pikniku zostali zaproszeni na spektakl „Witajcie w naszej bajce” przygotowany przez Teatr Rodzica pt. „ Nikogo nie ma w domu” oraz zespół muzyczny „Bursztynki”. Aktorzy wcielając się w  bohaterów dziecięcych bajek, wprowadzili  wszystkich w doskonały nastrój. Oryginalne stroje, staranna charakteryzacja, rewelacyjne teksty sprawiły, że występ  przeszedł najśmielsze oczekiwania. Artyści zebrali burzę oklasków.

Składamy serdeczne podziękowania rodzicom, którzy pomagali w przygotowaniach do pikniku, aktorom  z Teatru Rodzica oraz  Radzie Pedagogicznej z Przedszkola nr 420.

autor:Agnieszka Kuźma

Skip to content