RUSZA AKCJA „SZLACHETNA PACZKA” 21.11.2016- 7.12.2016

szlachetna-paczka

 

Szanowni Państwo!

Wzorem lat ubiegłych, nasze przedszkole bierze udział w akcji „Szlachetna Paczka” -zachęcamy Państwa do przyłączenia się do akcji. W tym roku pragniemy wspomóc trójkę rodzeństwa z Warszawy, która walczy o wspólne, godne życie.  (TU znajdu się opis potrzebującej rodziny szlachetna-paczka)

Akcję zbierania darów rozpoczynamy już w najbliższy poniedziałek (21.11.2016). Kontynuować ją będziemy do 7 grudnia.

W holu przedszkola, na tablicy ogłoszeń wywieszona zostanie lista z najważniejszymi potrzebami rodziny. Prosimy o kontakt z koordynatorkami akcji. Liczymy na wsparcie i Państwa zaangażowanie. Nasze doświadczenia z lat poprzednich pokazują jak wiele możemy zdziałać razem.

Z poważaniem

Koordynatorki akcji :

Anna Herda gr. 3

Sandra Doszko gr. 11

 

Skip to content