IV edycja Kiermaszu Przetworów „Słoiki z Wilanowa…”

W niedzielę 9 grudnia 2018 roku w Przedszkolu nr 420 „Nasza Bajka” odbyła się IV edycja Kiermaszu Przetworów „Słoiki z Wilanowa…”. W tym roku pomagaliśmy 7- letniemu Stasiowi, który jest bratem naszego Przedszkolaka Kubusia.

Na kiermaszu bawiły się całe rodziny. Przygotowano wiele ciekawych atrakcji. Odwiedziła nasze Przedszkole i pięknie zaśpiewała Pani Izabela Kopeć – śpiewaczka, kompozytor i producent muzyczny. Iluzjonista wystąpił w krótkim magicznym show. Dzieci z uwagą obejrzały teatrzyk pt. „Przygody wesołych bałwanków”. Dyskotekę dla dzieci poprowadził Pan Mateusz. Dużym zainteresowaniem przybyłej do Przedszkola młodzieży cieszył się zespół „Felivers”. Zorganizowano warsztaty świąteczne oraz pieczenie pachnących pierniczków. Przybyli goście mogli skorzystać z fachowej rady i szkolenia  ratowników medycznych z Ele Taxi. Na parkingu Przedszkola można było zwiedzić wóz strażacki. Nasza Sekcja kulinarna,  pod przewodnictwem Pani Agnieszki przygotowała wykwintny poczęstunek dla gości. Oprócz atrakcji zorganizowanych w sali ruchowej i w salach edukacyjnych tj. pieczenie pierników, malowanie buziek, wykonywanie ozdób choinkowych, wykonywanie plecionych koszyków, przede wszystkim odbył się kiermasz przetworów oraz wartościowych przedmiotów podarowanych przez darczyńców ze świata polityki, kultury oraz  sportu. Dużym zainteresowaniem cieszyły się gadżety sportowe- koszulki Legii, Reprezentacji Polski, zawodników piłki siatkowej, piłki nożnej. Można było nabyć vouchery na rozmaite atrakcje.

Kiermasz „Słoiki z Wilanowa dla Stasia” zintegrował wolontariuszy z Przedszkola, WBS i Szkoły Podstawowej nr 358, którzy poświęcając wiele swojego prywatnego czasu, zorganizowali przepiękną imprezę charytatywną dla Stasia, który potrzebuje ciągłej rehabilitacji i wsparcia.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wsparli naszą akcję charytatywną.

Jolanta Kuźmińska, Urszula Grzelka

Skip to content