Spotkanie z Funkcjonariuszem Straży Miejskiej

 

W poniedziałek, 19 października 2015r. w przedszkolu gościliśmy Funkcjonariusza Straży Miejskiej. Dzieci z najstarszych grup – pięciolatki, miały możliwość uczestniczenia w prelekcji na temat obowiązujących zasad bezpieczeństwa na ulicy, w przedszkolu i w domu, a  także obowiązku ich przestrzegania. Funkcjonariusz Straży Miejskiej  opowiedział przedszkolakom o swojej pracy, zaprezentował mundur oraz elementy uposażenia, które są niezbędne w trakcie pełnienia obowiązków tj.: radio, telefon, kajdanki, pałka. Pod koniec spotkania, dzieci mogły  przymierzyć wszystkie akcesoria, które Pan Strażnik  zaprezentował, co spowodowało wielki entuzjazm wśród dzieci.

Dzieci wraz z Paniami nauczycielkami bardzo dziękują za spotkanie, cenną wiedzę oraz zainteresowanie dzieci pracą służb, dbających o nasze bezpieczeństwo.

Autor:Agnieszka Kuźma

Skip to content