STRAŻ MIEJSKA w Przedszkolu 420

W czwartek, 9 czerwca 2016 r. w Przedszkolu nr 420 odbyło się spotkanie funkcjonariusza Straży Miejskiej z dziećmi z najstarszych grup – pięciolatków.  Celem przeprowadzonych zajęć było poszerzenie wiedzy wśród przedszkolaków, na temat bezpiecznych zachowań podczas letniego wypoczynku. Nasz gość przypomniał zasady, dotyczące kontaktów z osobami nieznajomymi, przypomniano dzieciom numery alarmowe. Dużą uwagę poświęcono na odegranie scenek, w których dzieci  wykazały się niezwykłą wyobraźnią, inteligencją oraz umiejętnościami. Przedszkolaki doskonale poradziły sobie w sytuacji zagrożenia.  Spotkanie odbyło się w miłej atmosferze, z aktywnym udziałem dzieci.

Mamy nadzieję, iż wakacje będą mijały wszystkim dzieciom radośnie, a przede wszystkim bezpiecznie.

Serdecznie dziękujemy za pożyteczne rady.

Autor: Agnieszka Kuźma

Skip to content