„Szlachetna Paczka” – podsumowanie

Pełnym sukcesem zakończyliśmy akcję „Szlachetna Paczka”. To co udało się wspólnymi siłami zrobić, jest NIESAMOWITE. Zagraliśmy w drużynie, której hasło to: „Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego”. Dziękujemy, że zechcieli Państwo nieść Mądrą, Wielką Pomoc. Dzięki Państwa ofiarności rodzina, która każdego dnia walczy o lepsze jutro, otrzymała nadzieję i inspirację do samodzielnego poradzenia sobie w życiu. 
Przygotowana przez Państwa PACZKA, to coś więcej niż pomoc materialna. To znak, że potrzebujący są ważni dla nas, nie jesteśmy obojętni na ludzi, którzy potrzebują pomocy drugiego Człowieka. Rodzina Pani Patrycji otrzymała od NASZEGO PRZEDSZKOLA – OD WAS KOCHANI RODZICE  22(!) paczki po brzegi wypełnione DARAMI. Paczką numer 1 był wymarzony piekarnik.

 Nasi Bohaterowi prosili ,aby przekazać  Państwu, wielkie podziękowanie za otrzymane paczki i prezenty, które wywołały ogromne wzruszenie i niewiarygodną radość.   

Dziękujemy, że razem zmieniamy świat na lepsze.

 

Koordynatorki

Sandra Doszko

Anna Herda

szlachetna paczka (2)szlachetna paczka (1)

szlachetna paczka (3)

Skip to content