Warsztaty chemiczno-fizyczne

W poniedziałek 24 maja, a także 7 czerwca 2021 r., w Przedszkolu odbędą się warsztaty Labolo. 
W trakcie zajęć dzieci odkrywają fascynujący świat chemii i fizyki. Poznają ciekawe i barwne eksperymenty oraz podstawowe zjawiska, które sprawiają, że nasz świat wygląda i funkcjonuje w sposób, jaki codziennie obserwują. Dowiadują się m.in. dlaczego pada deszcz, jak powstaje tęcza, jak działa parowóz. Tworzą też chemiczną stację pogody. Będzie też czas na wybuchy wulkanu, czy gejzer. Dzieci poznają również zasady ich działania. 

Zajęcia będą się odbywały indywidualnie dla każdej z grup z zachowaniem zasad sanitarnych.

Po raz kolejny dziękujemy za wpłaty składek na konto Rady Rodziców – dzięki nim możemy realizować kolejne atrakcje.

thumbnail_IMG_6817
thumbnail_IMG_6818
thumbnail_IMG_6822
Skip to content