WYCIECZKA DO BOMBKOLANDII

 

W czwartek 17 listopada br Przedszkolaki z grupy: Żabek i Sówek wybrały się na wycieczkę do Bombkolandii. Czekały tam na dzieci przeróżne atrakcje. Na początku Przedszkolaki dowiedziały się i zobaczyły jaką pracę trzeba wykonać by powstała bombka. Następnie każde dziecko spróbowało ze szklanej rurki wydmuchać bombkę. Potem dzieci samodzielnie malowały bombki. Udekorowane bombki zapakowane w pudełeczka dzieci dostały w prezencie do domu. Kolejną atrakcją była Poczta Świętego Mikołaja – dzieci rysowały list do Świętego Mikołaja, który wrzucały do skrzynki pocztowej. Następnie przedszkolaki dowiedziały się co to jest Urządzenie do Mielenia Złych Uczynków. Na zakończenie była Wizyta w Gabinecie Świętego Mikołaja. Dzieci odwiedziły Świętego Mikołaja przy jego codziennej pracy, czyli czytaniu listów od dzieci i sprawdzaniu w magicznej kuli, czy w tym roku były grzeczne i zasługują na prezent, miały także możliwość porozmawiania z Mikołajem.

Ta wycieczka była niesamowitym przeżyciem dla każdego dziecka. Oby na długo pozostała w pamięci.

Autor: Agnieszka Kuźma

Skip to content