Hokeiści w naszym przedszkolu

Hokeiści w naszym przedszkolu

Dnia 23 października 2014 r. hokeiści Legii Warszawa odwiedzili nasze Przedszkole nr 420 w Wilanowie. Hokeiści: Grzegorz Rostkowski, Paweł Popielarz, Karol Szaniawski i Patryk Wąsiński, przybyli do nas z wizytą,  aby pokazać przedszkolakom, jak można aktywnie spędzać czas, jak również chcieli zainteresować tą popularną dyscypliną sportową dzieci z naszego przedszkola. Nie zabrakło ciekawych pytań, przymierzania sprzętu do uprawiania sportu, jakim jest hokej, rozdawania autografów czy pamiątkowych zdjęć. Spotkanie sprawiło wiele przyjemności zarówno dzieciom jak i gościom. Sądząc po minach przedszkolaków i ich zainteresowaniu poznanym sportem, można śmiało stwierdzić, że drużyna z sekcji Legia Warszawa, zyskała sobie nowych kibiców. Kto wie, ilu naszych wychowanków pójdzie w przyszłości w ich ślady i rozpocznie wielką karierę sportową… 🙂

Agnieszka Kuźma

Skip to content