Wycieczka Pingwinów do SGH

Grupa Pingwinków odwiedziła Szkoła Główna Handlowa w Warszawie, gdzie uczestniczyła w wyjątkowej wycieczce edukacyjnej. Dzieci wzięły udział w ciekawym wykładzie z ekonomii, podczas którego mogły dowiedzieć się, czym zajmuje się ekonomia i jak wygląda świat finansów.

W programie znalazło się również zwiedzanie reprezentacyjnej sali Senatu oraz spotkanie z rektor uczelni, które było dla wszystkich dużym przeżyciem. Pingwinki odwiedziły także bibliotekę i czytelnię, poznając miejsca, w których studenci uczą się i przygotowują do zajęć. Na zakończenie wycieczki grupa zajrzała do słynnej kantyny HADES, gdzie mogła odpocząć i wspólnie spędzić czas.

To był dzień pełen nowych doświadczeń, ciekawostek i inspirujących spotkań. Dziękujemy rodzicom, a szczególnie Pani Anecie, za zorganizowanie tak wspaniałej wycieczki.