W grupie „Żabek” działy się rzeczy magiczne! Odwiedziła nas wyjątkowa osoba – pani Arleta Dudzińska, przedstawicielka Zarządu Zieleni m.st. Warszawy.
Pani Arleta w niezwykle ciekawy, przyjazny i dopasowany do małych uszu sposób, zabrała nas w podróż wzdłuż brzegów naszej królowej rzek – Wisły. Dzieci dowiedziały się:
Dlaczego Wisła jest tak ważna dla naszego miasta i nas wszystkich?
Kto mieszka w rzece i nad jej brzegami? Poznaliśmy fascynujący ekosystem, od maleńkich rybek po dumne ptaki.
Jak dbać o naturę, by nadwiślańskie plaże i laski pozostały zielone i czyste.
Zajęcia były pełne pasji, a dostępność i ciepło, z jakim pani Arleta opowiadała o przyrodzie, sprawiły, że nasze „Żabki” słuchały z wypiekami na twarzach!
Serdecznie dziękujemy Zarządowi Zieleni m.st. Warszawy oraz Pani Arlecie za tę cenną lekcję ekologii i miłości do warszawskiej natury!



