Kolędowanie w przedszkolu

Dnia 12 grudnia 2014r. o godzinie 18.00 odbył się wyjątkowy koncert w naszym przedszkolu, preludium do Świąt Bożego Narodzenia.

W atmosferze świątecznego nastroju, zespół wokalno – instrumentalny,  składający się z nauczycieli oraz przyjaciół przedszkola, zaprosił do wspólnego śpiewania kolęd, rodziny naszych Przedszkolaków oraz społeczność Miasteczka Wilanów. Nasz koncert swoją obecnością uświetnili: Pan Tomasz Ciorgoń – zastępca Burmistrza Dzielnicy Wilanów, Pani Maria Pawłow – Naczelnik Wydziału Oświaty Dzielnicy Wilanów, Pan Krzysztof Skolimowski zastępca Burmistrza Dzielnicy Mokotów. W czasie gdy śpiewaliśmy gloria, a nasze serca  poruszyło wspomnienie o Nieobecnych, odrzuciliśmy wszystkie trudne sprawy w zapomnienie, a magiczna atmosfera świątecznego wieczoru, pozostanie w naszej pamięci, dodając otuchy, wiary i siły w zmaganiu się z codziennością.

 

 

Skip to content