Bajkowy Bal Karnawałowy

Bajkowy Bal Karnawałowy

W poniedziałek 6 lutego w  Przedszkolu „ Nasza Bajka” emocji było co nie miara. Dzieci bawiły się na balu karnawałowym w towarzystwie bajkowych postaci. Od samego rana niezliczone księżniczki, towarzyszący im kowboje, indianie, marynarze, królewny, motylki, myszki,  policjanci,  batman ze spidermanem opanowały na kilka godzin nasze Przedszkole. „Wielką podróż po Krainie Bajek” przedszkolaki rozpoczęły od spotkania wesołej pszczoły, która zgubiła drogę do domu. Szukając domku pszczoły nasi milusińscy spotkali kolejne postaci: króla Juliana, Myszkę Miki oraz Krasnoludka. Dzieci bawiły się znakomicie w rytmie szalonych tańców, zabawę uświetnił wyjątkowy wystrzał kolorowego deszczu konfetti. Każde dziecko otrzymało także magiczną różdżkę, dzięki której ponownie będzie mogło przenieść się do świata bajek, czarów i fantastycznej zabawy. Wspólna zabawa przysporzyła wiele radości naszym pociechom, a to było głównym celem naszego balu. 

To był wyjątkowy dzień pełen wielu atrakcji i wrażeń!

Autor: Agnieszka Kuźma

Skip to content