Dzielnicowy Konkursu Mini-teatrów Dziecięcych

W poniedziałek 24 kwietnia br. w Centrum Kultury Wilanów odbył się Dzielnicowy Konkursu Mini-teatrów Dziecięcych. Przedszkole nr 420 „Nasza Bajka” reprezentowały dzieci z grupy 7 „Sowy” wystawiając bajkę – musical pt. „Brzydkie kaczątko”. Nasze przedszkolaki jako młodzi aktorzy – amatorzy znakomicie zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie i wokalne. Jury oceniła wszystkie występujące grupy jednakowo – przyznając wyróżnienia za piękną grę, znakomite przygotowanie i kolorowe kostiumy. Dzieci z grupy Sowy wróciły do przedszkola ze statuetką i upominkami w postaci instrumentów muzycznych.

Pięknie dziękujemy za zaangażowanie wszystkim rodzicom dzieci i gratulujemy świetnego występu naszym młodym aktorom – amatorom.

Autor: Agnieszka Kuźma

Skip to content