INFORMACJE DLA RODZICÓW

Szanowni Państwo,

Przedszkole pracuje w godzinach 7.00- 17.30. Prosimy o przyprowadzanie dzieci do godziny 8.50. Szatnia dla grup 1, 2, 3, 4 znajduje się na parterze, a szatnia dla grup 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 umieszczona jest na piętrze. W holu przedszkola na sztaludze wywieszona jest lista dzieci nowych już przypisanych do poszczególnych grup. Prosimy o odbieranie dzieci najpóźniej do godziny 17.30 (nasze Panie Nauczycielki też mają małe dzieci, które muszą odebrać z przedszkoli lub od zatrudnionych opiekunek). Wszelkie opłaty za przedszkole, tj. opłata za żywienie, opłata za pobyt, opłata za ubezpieczenie, opłata na Radę Rodziców można dokonywać WYŁĄCZNIE PRZELEWEM.

DEKLARACJE I UPOWAŻNIENIA DO ODBIORU DZIECI PRZYNOSZĄ PAŃSTWO 1 WRZEŚNIA I PRZEKAZUJĄ JE PANIOM NAUCZYCIELKOM W GRUPACH. BRAK UPOWAŻNIENIA SPOWODUJE UTRUDNIENIA W ODDANIU PAŃSTWU DZIECKA. RODZICE UPOWAŻNIAJĄ SIEBIE NAWZAJEM, TJ. MAMA TATĘ, TATA MAMĘ, jeśli nie mają odebranych praw do opieki nad dzieckiem.

Z poważaniem

Jolanta Kuźmińska

Dyrektor Przedszkola nr 420

POZNAJ PRZEDSZKOLE NR 420

W załączeniu:

  1. Wyprawka
  2. Upoważnienie do odbioru dziecka z Przedszkola
  3. Deklaracja na uczęszczanie dziecka na zajęcia z religii, spotkania z psychologiem, logopedą, terapeutą SI
  4. Procedura przyprowadzania i odbierania dziecka z Przedszkola
  5. Ramowy plan dnia

Załączniki  do pobrania:
WYPRAWKA – do zapoznania się

PROCEDURA PRZYPROWADZANIA I ODBIERANIA DZIECI – do zapoznania się

Upoważnienie do odbioru dziecka z przedszkola–  do wydrukowania, uzupełnienia i przyniesienia do Przedszkola (do nauczycieli w grupach). Rodzice upoważniają do odbioru dziecka z przedszkola siebie nawzajem( wpisując własne dane) oraz inne osoby.
Deklaracje – specjaliści – do wydrukowanie i przyniesienia do Przedszkola(do nauczycieli w grupach)

Skip to content