Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Przedszkole nr. 420 „Nasza Bajka” uczestniczy w Narodowym Programie Rozwoju Czytelnictwa. W związku z tym każda z 11 grup otrzymała książki o szerokiej gamie zastosowań: m.in. terapeutyczne, encyklopedie, czy też książki o emocjach.
Aby wzmocnić oddziaływanie czytania na rozwój dzieci, zachęcamy Państwa do odwiedzenia Biblioteki Publicznej Dzielnicy Wilanów przy ul. Rzeczypospolitej 14 lub Kolegiackiej 3 oraz innych placówek.

Czego możemy spodziewać się po wizycie w Wilanowskiej Bibliotece?
– możliwości wypożyczenia książki, gazety, ebooka lub innych dostępnych publikacji
– możliwości skorzystania z gier planszowych
– możliwości uczestniczenia w warsztatach dla dorosłych np. „Rozmowy przy wspólnym stole”
(osobiście lub przez platformę Zoom) lub też w klubie dyskusyjnym
– w okresie ferii zimowych planowane są pokazy filmowe dla dzieci a także zorganizowane zostaną rozgrywki gier planszowych.

Warto także zapoznać się z ofertą Biblioteki Publicznej Miasteczka Wilanów na stronie: https://www.bibliotekawilanowska.pl/
oraz zajrzeć na jej Facebookowy profil i polubić stronę, aby na bieżąco dostawać informacje
o dostępnych nowościach wydawniczych oraz planowanych wydarzeniach.