Olimpiada sportowa Przedszkolaków

 12 maja br. dzieci z naszego Przedszkola uczestniczyły w Wilanowskiej Mini Olimpiadzie Sportowej, której organizatorem było Przedszkole Nr 416 w Warszawie. W zawodach sportowych brały udział  3, 4 i 5-latki z wilanowskich przedszkoli.

Dzieci z naszego przedszkola z wielką radością i zaangażowaniem brały udział we wszystkich konkurencjach. Wszyscy wspaniale się bawili. Liczyła się radość i zabawa,
W łącznej kwalifikacji przedszkoli zdobyliśmy 4 miejsce. Do przedszkola przywieźliśmy puchar, a każde dziecko otrzymało pamiątkowy medal oraz nagrodę w postaci zabawek dla przedszkola. Udział w Olimpiadzie nauczył nasze dzieci zdrowej rywalizacji, promującej zdrowy styl spędzania czasu na świeżym powietrzu. Dostarczył dzieciom radości i satysfakcji z możliwości uczestnictwa w różnorodnych konkurencjach sportowych.

Autor: Agnieszka Kuźma

Skip to content