BAL KARNAWAŁOWY 2016

We wtorek, 12 stycznia 2016 r. w  naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy. Był to dzień niecierpliwie oczekiwany przez wszystkich milusińskich. Tego dnia sala gimnastyczna zamieniła się w salę balową – Krainę lodu. Wystrój sali balowejwprowadził dzieci w radosny nastrój i zachęcił do wspólnej zabawy. Dzieci i panie nauczycielki przebrane w kolorowe stroje, wcieliły się w bohaterów znanych bajek i filmów. Uczestnicy balu udali się w … Magiczną podróż do mroźnej krainy, do której można było się dostać tunelem z zaczarowaną mgłą, którą wytworzyły dzieci z suchego lodu. Wszyscy przy dźwiękach muzyki bawili się wspaniale. Były ciekawe konkursy,śnieżne szaleństwa z wykorzystaniem ledowychbalonów i tiulowych kul, imitujących śnieżki. Każde dziecko miało zrobiony zimowy, brokatowy tatuaż. Na zakończenie balu dzieci uczestniczyły w  wielkiej paradzie, prezentując swoje  piękne, kolorowe stroje.

Wspomnienia z tego balu na długo pozostaną w naszej pamięci.
Autor: Agnieszka Kuźma

 

balony

 

Skip to content