Jasełka „u Sąsiadów”

W piątek, 8 stycznia 2016 r. dzieci z Przedszkola 420 zostały zaproszone na Jasełka do szkoły Polsko-Niemieckiej im. Willy’ego Brandta w Warszawie. Przedszkolaki po raz kolejny mogły przeżyć historię narodzin Pana Jezusa, Marii i Józefa szukających miejsca do schronienia. Całość przedstawienia ukazywała scenki z życia nowo narodzonego dzieciątka, pasterzy, mędrców, aniołów, przeplatana była kolędami i pastorałkami. O dobrą zabawę i miłe doznania słuchowe zadbali zdolni aktorzy i wokaliści – uczniowie WBS. Przedstawienie wywarło duże wrażenie i poruszenie u naszych przedszkolaków. Przedszkolaki miały możliwość uczestniczenia w pięknej tradycji, a dzieci z klasy czwartej szkoły Polsko-Niemieckiej im. Willy’ego Brandta,możliwość zaprezentowania swoich umiejętności artystycznych. Serdecznie dziękujmy za zaproszenie i współpracę.

 

Autor: Agnieszka Kuźma

 

 

Skip to content