Dzień Babci i Dziadka w grupie Żuczków

Dzień 17 stycznia 2017 roku na długo pozostanie w naszej pamięci.  Dzieci z grupy Żuczków podziękowały swoim ukochanym Babciom i Dziadkom za trud jaki wkładają w ich wychowanie. Seniorzy mieli okazję wysłuchać wierszyków, piosenek i tych po angielsku i po polsku jak również otrzymać buziaka z piosenki i dowiedzieć się jak to kiedyś Babcie i Dziadkowie byli mali i czas spędzali. Nie obeszło się bez łez i chwil wzruszeń za które serdecznie dziękujemy wspaniałej widowni. Po części artystycznej dzieci zaprosiły swoich wspaniałych dziadków do wspólnego wykonania wazoników a i tu nie zabrakło uśmiechu na twarzach zgromadzonych podczas kreatywnej pracy łączącej te dwa jakże różne pokolenia skupione na słuchaniu siebie nawzajem i spędzeniu razem mile czasu. Dziękujemy za niezapomniane chwile!

Autor: Anna Kwaśnik

 

Skip to content