DZIEŃ POSTACI Z BAJEK

We wtorek 7 listopada br. Nasze Przedszkolaki obchodziły Dzień Postaci z Bajek. Jest to święto wszystkich bajkowych postaci i dobry moment, aby sobie o nich przypomnieć. Milusińscy uczcili ten dzień, przebierając się za ulubionych bohaterów bajkowych. Na początki w bajkowej krainie odbyła się prezentacja dziecięcych przebrań. Następnie Dzieci rozwiązywały zagadki, rozpoznawały bajki po rekwizycie oraz po przeczytanym fragmencie książki. Zabawę dopełniły muzyczne zgadywanki i tańce. Przedszkolaki dowiodły, że bardzo dobrze znają bajki i świetnie radziły sobie ze wszystkimi zadaniami.

Bajki towarzyszą nam od najmłodszych lat, rozweselają i bawią, ale też przekazują ważne prawdy życiowe. Dzień Postaci z Bajek jest wspaniałą okazją, by zanurzyć się w bajkowym świecie, który uwielbiają nie tylko najmłodsi.

Autor: Agnieszka Kuźma

Skip to content