JASEŁKA PO RAZ 2015

W naszym Przedszkolu odbyły się wyjątkowe jasełka. W przestawieniu pt. „Jasełka po raz 2015” wystąpili … rodzice dzieci uczęszczających do przedszkola oraz nauczyciele.

Rodzice z wielkim zaangażowaniem wcielili się w rolę aktorów przedstawiając historię Bożego Narodzenia dla dzieci i zaproszonych gości. Dzieci były bardzo szczęśliwe, że mogły obejrzeć swoich rodziców w roli aktorów. Dla nich było to wielkie przeżycie. Przedstawienie okazało się wielkim sukcesem, bo owacjom i oklaskom nie było końca. Po jasełkach Pani Jolanta Kuźmińska – dyrektor Przedszkola, ze wzruszeniem podziękowała rodzicom za wspaniałe przedstawienie oraz zachęcała do organizacji dalszych przedsięwzięć aktorskich.

Następne przedstawienie Teatru Rodzica Przedszkola nr 420 odbędzie się 8 stycznia 2016 r. w Centrum Kultury Wilanów. Do zobaczenia!

Autor: Agnieszka Kuźma

Skip to content