Mikołaj w Przedszkolu 420

W końcu nadszedł długo wyczekiwany przez dzieci dzień… W środę 2 grudnia br.  przyjechał bardzo zacny i znany gość, Święty Mikołaj. Od samego rana w holu przedszkola wszyscy witali się z gościem, składali sobie świąteczne życzenia, słychać było wypytywanie dzieci o Świętego Mikołaja, bo na takiego gościa czeka się przecież cały rok. Kiedy w końcu z korytarza zaczęły dochodzić dźwięki dzwonka i wesołe wołanie:  „Ho, Ho, Ho” i Święty Mikołaj pojawił się w sali, radości nie było miary. Przywitany serdecznie przez wszystkie dzieci rozdawał prezenty, rozmawiał  z przedszkolakami, było również wspólne śpiewanie kolęd. Na koniec wszystkie dzieci zrobiły pamiątkowe zdjęcia.

Do zobaczenia Święty Mikołaju! Zapraszamy do naszych domów, w święta!

Autor: Agnieszka Kuźma

Skip to content