Spotkanie grupy Kotków z Panem wiceburmistrzem Wilanowa

Kotki od rana czekają, szykują się i wypatrują…na specjalnego gościa. W murach Przedszkola 420 zjawił się w godzinach porannych Pan Artur Buczyński- wiceburmistrz Wilanowa.

Pan burmistrz przywitał wszystkich uśmiechem i czytał dzieciom specjalnie wybrane na tę okazję bajki, a były to „O bogince jemiole” oraz „Piernikowy ludzik”.  Odwiedziny Pana burmistrza były okazją do bliższego poznania i zadawania przez dzieci pytań na temat pracy zaproszonego Gościa. W dowód wdzięczności za wspólne spędzony czas, Kotki częstowały pana Artura Buczyńskiego pierniczkami własnego wyrobu. Dało się odczuć, że Święta tuż tuż…

Miejmy nadzieję ,że te „pierwsze koty  😉 za płoty” i  dla Kotków i dla Pana burmistrza będą zachętą do kolejnych spotkań.

autor: Adrianna Głąbska

 

 

Skip to content