„Myszki” i „Żuczki” w teatrze

W dniu 15 listopada grupy „Myszki” i „Żuczki” odwiedziły teatr „Baj”. Grupy miały okazję obejrzeć przedstawienie „Kto rozśmieszy pechowego jednorożca”. Aktorzy przebrani w wielobarwne kostiumy, zabawne dialogi oraz muzyka bardzo podobały się małym widzom. Po przedstawieniu dzieci miały okazję porozmawiać z aktorką grającą w przedstawieniu Babcię nosorożca. Pani Hanna zaprosiła przedszkolaki na kolejną wizytę w teatrze, na której będziemy mieli możliwość wejścia za kulisy.

Przedstawienie o Nosorożcu powstało na podstawie bajki filozofa Leszka Kołakowskiego, którą napisał dla swojej córki. Autor w prostej i sympatycznej opowiastce zawarł nie tylko swoje poglądy filozoficzne i poczucie humoru, ale – co najważniejsze – udało mu się w niej oddać wrażliwość dziecka.

 

Skip to content